June 2009

Cullen family:)

25. june 2009 at 14:16 other -c
zeby Cullen rodinka??:)no ale musime dat za pravdu ze v niecom sa podobaju

Robert strč sa:)

25. june 2009 at 14:10 other(Robert Pattinson)
no vobec neviem co to malo znamenat ale vsetci niesu fanusičci twilightu hlavne tato urcite nie sak sami povedzte!
no ale najlepsie je natom ze Edward sa natom smeje.....alebo zeby to neboli papparazy ale nieco ine?posudte:

BiteFight-upir ci vlkodlak?

25. june 2009 at 13:54
takze tato hra je celkom v pohode parkrat som nanej hrala ale mne to moc nejde.....ale pre tych ktori by sa chceli zahrat je tu hra BiteFight vyberes si ci chces byt upir alebo vlkodlak a bojujes proti svojmu nepriatelovi teda ak si upir tak proti vlkodlakovi a naopak.No zahrajte si je to tu

Edward s babom:D

25. june 2009 at 13:48 other(Robert Pattinson)
hh pekna fotečka
skoda ze je taka mala

twilight boots

25. june 2009 at 13:44 other twilight
velmy sa mi pacia vsetky tieto boty ....oplati sa ich kuknut
len kde ich kupit to je problem!

tieto sa mi strasne luubia :))


a balerinky:no take maat
zee peknee
suu

2010 calendar new moon

25. june 2009 at 13:25 fotky,tapety atd twilight
mne sa paci tento kalendar

Jacob-children:)))

25. june 2009 at 13:19
lol no super fotka Jacoba ked bol este maly

ako Edward Cullen-zivotopis

25. june 2009 at 13:16 other(Robert Pattinson)
Celé jméno: Edward Anthony Masen Cullen
Jeho stav: upír
Datum narození: 20. června, 1901
Věk: "zemřel" když mu bylo 17 let
Datum přeměny na upíra: rok 1918
Původně pochází z: Chicaga, Illinois
Barva vlasů: bronzová
Barva očí: původně zelená, teď zlatá/černá
Výška: 188 cm
Jeho popis: vysoký a hubený. Chlapecký vzhled. Rozcuchané vlasy.
Výjimečné nadání: čtenář myšlenek
Co dělá: stejně jako jeho nevlastní sourozenci studuje na Střední škole ve Forks
Rodina: původně syn Edwarda a Elizabeth Masenových - adoptivní syn Carlislea a Esme Cullenových
Sourozenci: Alice, Emmett,Rosalie a Jasper Cullenovi
Kdo ho přeměnil: Carlisle Cullen
Koníčky: sbírání aut, hra na klavír.
Auto: stříbrné Volvo S60R, stříbrný Aston Martin V12
Osobní historie: Edwardův lidský život v Chicagu byl velmi šťastný a klidný. Jeho rodiče byli přiměřeně bohatí, protože jeho otec byl úspěšný právník. Největším trápením v matčině životě byla skutečnost, že zuřila Světová válka a Edward byl pouze rok vzdálen od odvodu, který byl v srpnu 1918 snížen na věk 18 let.
Během září téhož roku udeřila chřipková epidemie, vyžádala si život obou Edwardových rodičů a málem také vzala jeho vlastní. Jeho ošetřujícím lékařem byl Carlisle Cullen, který ho zachránil tak, že jej přeměnil v upíra. Byla to Edwardova matka, kdo požádal Dr. Cullena, aby Edwarda zachránil. Vypadala jako že "ví", že Carlisle by ho zvláštním způsobem mohl zachránit a poprosila ho, aby to udělal.
Od té doby, Edward vystupoval jako Carlisleův adoptivní syn, než se jeho rodina rozrostla do své současné velikosti. Dvakrát studoval na lékařské fakultě, ale nevykonával ji v praxi. Miluje, rychlou jízdu autem, a jako koníčka má sbírání aut.
Od roku 1927 až do roku 1931 měl Edward záchvat rebélie a na několik let sám od sebe opustil Carlislea a Esme Cullenovi. Usoudil, že může vysávat lidi, pokud byli skutečně ztělesněním zla. Využíval svou zvláštní schopnost, aby se vyvaroval nevinnému. Po nějakém čase už nedokázal "uniknout dluhu takového množství ukradnutých lidských životů, nehledě na to, jak omluvitelných" a proto se vrátil ke Carlisleovi a Esme, kteří ho zpátky přivítali s otevřenou náručí.
Okolo roku 1936 se Edward se svou rodinou přestěhoval do Forks, kde narazili na Quileutské indiány, kteří měli schopnost se přeměnit ve vlkodlaky. Dohoda ujednala, že vlci nechají Cullenovi na pokoji po tak dlouho, dokud nekousnou žádného člověka a nebudou se zdržovat na Quileutské půdě. Cullenovi žili ve Forks po několik let, než se přestěhovali na jiná místa.
V roce 2003 se Cullenovi vrátili do Forks. Potom v roce 2005 Edward potkal Isabellu Swanovou. Její krev pro něj "zpívala" a on se do ní šíleně zamiloval. Brzy přišla na jeho tajemství a přijala jej jako upíra. Navzdory nesčetným překážkám se do sebe zamilovali. Když se Bella stala obětí upíra-stopaře jménem James, Edward byl donucen napít se její krve, aby zastavil jed šířící se po jejím těle.
Edward zůstal s Bellou do její katastrofální oslavy osmnáctin, kde byl donucen přehodnotit budoucnost jejího života s ním. Rozhodne se, že pro Bellu bude lepší, když bude žít normální život bez něj a opustí sám se svou rodinou Forks. Čas tráví sledováním Victorii všude kolem jihu Spojených států a dokonce se odváží do Mexika a Jižní Ameriky, když mu řeknou, že je Bella mrtvá, jede do Itálie s úmyslem spáchat sebevraždu. Bella a Alice přijedou včas, aby ho zastavili. On přesvědčí Volturiovi, aby je všechny nechali vrátit se do Forks s příslibem, že se Bella stane upírem.
Návratem do Forks se myslí návrat k normální rutině mezi Edwardem a Bellou. On souhlasí s přeměnou Belly, pokud se za Edwarda provdá. Tehdy je upozorněn Jacobem Blackem, že smlouva říká, že má upír zakázáno kousnout člověka.
Jeho láska: Isabella Swanová

ako Bella Swanova zivotopis

25. june 2009 at 13:03 other(Kristen Stewart)
Celé meno: Isabella Marie Swanová (neskor Cullenová)

Status: človek, v 4časti premenená na upíra

Zvláštne schopnosti: Psichyský štít- dokáže seba a iných brániť pred psich. útokmi ako čítanie myslienok, aleboovládanie myšlienok. A zváštna schopnosť sebaovládania ako novozrodený upír.

Životopis v skratke: Bella sa z Phoenixu od svojej mamy a jej nového priateľa presťahuje do mesta Forks k otcovi. Prvý deň v škole stretne chalana- Edwarda, ktorý je dosť zvláštny. Dozvie sa, že je upír a zamilujú sa do seba. Spalu s jeho rodinou ju zachránia od stopára Jamesa. Po tom ako ju jeho brat Jacob skoro náhodne zabije sa rozídu a Bella si nájde najlepšiaho priateľa- Jacoba. Samozrejme ani on nie je obyčajný chalan a zistí, že je vlkodlak. Po tom ako musí Edwarda zachrániť pred Volturiovcami sa znovu dajú dokopy, ale je v tom háčiť. Jacob. Zamiluje sa do Belly a aj ano do neho, ale bez Edwarda žiť nemože. Spolu s ďalšími vlkodlakmi a rodinou Cullenovou Zabijú Victoriu, ktorá, rovnako ako James, chce zabiť Bella. Bella sa vydá za Edwarda a otehotnie. Vynosí v sebe miešanca človeka a upíra, ktorý ju skoro zabije. Ale Edward ju premení na upíra. S Renesmee (Bellyna dcéra) majú problém Volturiovci a preto Bella musí zdokonaliť svoje schopnosi aby sa im v prípade potreby dokázala brániť.

Najlepší výrok: "V troch veciach som si bola úplne istá. Po prvé, Edward je upír. Po druhé, jedna jeho časť, a ja neviem, nakoľko silná, prahne po mojej krvi. A po tretie, som doňho bezvýhradne a neodvolateľne zaľúbená."(Súmrak)

new filmova obalka new moon

25. june 2009 at 12:55 other twilight
prednedavnom bola uverejnena obalka new moon knihy.Môžete vidieť Jacoba v náručí s Bellou, v oblasti mesiaca náznak Edwardovej (ohromujúcej musím dodať) tváre a v pozadí sa plížia ostatní Quileuteovia. Obálku nájdete v pokračovaní novinky.